suknie ślubne

O nas

Pracownia Ślubna Janina powstała w 1986 roku.

Zajmujemy się projektowaniem i szyciem sukni ślubnych oraz komunijnych. Istnieje również możliwość wypożyczenia i zakupu gotowych modeli.

W gronie naszych klientek są Panie, którym szyliśmy sukienki zarówno do Pierwszej Komunii Świętej, jak i do ślubu.

Każda panna młoda ma wizję swojej idealnej sukni ślubnej. Naszym zadaniem jest urzeczywistnienie tych marzeń. Do każdej klientki podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby stworzyć dla niej niepowtarzalną suknię. Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu jest ślub, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby panna młoda czuła się w tym dniu naprawdę wyjątkowo.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdą suknię szyjemy z szczególną precyzją i zaangażowaniem. Dzięki obszernej wiedzy na temat projektowania ślubnych kreacji uszyjemy suknię według Twojego projektu. Czerpiemy inspirację ze światowych kolekcji mody ślubnej. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy.

Tworząc suknię ślubną wykorzystujemy najlepszej jakości tkaniny, aplikacje oraz hafty, zarówno krajowe, jak i importowane.

Przy zamawianiu sukienki prezentujemy próbki tkanin, dzięki czemu dobieramy do wybranego fasonu odpowiedni materiał. Wszystkie nasze sukienki są doskonale skrojone i dopasowane do figury.

Rodzaj dodatków do sukni ustalamy indywidualnie z każdą klientką, co pozwala na dostosowanie cen do budżetu panny młodej.